JAKOŚĆ NATURALNIE
Dostarczamy produkty najwyższej jakości do sieci handlowych, sklepów spożywczych, a także do hurtowni warzyw i owoców
Dostarczamy naturalne i smaczne produkty
Nasza firma w branży owocowo-warzywnej jest od 2002 roku, stale się rozwijając i poszerzając ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spożywczej i bardzo dobrej znajomości rynku owoców i warzyw, oferujemy naszym klientom bezpieczny i najwyższej jakości produkt. Duża różnorodność asortymentu oraz dbałość o każdy szczegół działalności, stanowi trzon naszej firmy.

Dla nas zawsze był i jest najważniejszy klient, dlatego zwracamy dużą uwagę na punktualność dostaw i profesjonalną obsługę wszystkich naszych kontrahentów. Ilość sprowadzanych przez nas owoców i warzyw wzrasta systematycznie z roku na rok.
Dostarczamy produkty najwyższej jakości do sieci handlowych, sklepów spożywczych, a także do hurtowni warzyw i owoców. Od wielu lat importujemy warzywa i owoce głównie z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy, Holandia, Belgia. Posiadamy wiarygodnych i przede wszystkim sprawdzonych dostawców z rynków europejskich oraz z poza Unii posiadających certyfikaty jakości Globalgap oraz BRC. Eksportujemy również Polskie warzywa i owoce do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy hale magazynowe i produkcyjne wyposażone w najnowszy sprzęt, który jest obsługiwany przez wykwalifikowany personel. Zapewniamy szeroki wachlarz usług od składowania i magazynowania produktów począwszy, poprzez pakowanie i załadunek. W celu zapewnienia ciągłości dostaw, współpracujemy z wieloma gospodarstwami rolnymi w kraju, natomiast żeby dostarczyć gotowy towar, na czas posiadamy tabor swoich samochodów firmowych.
Zapewniamy składowanie i magazynowanie
Przestrzegamy europejskich norm jakości
Zwracamy ogromną uwagę, aby produkty z naszej oferty były cały czas dostępne, przy zachowaniu bezpiecznej produkcji oraz możliwie najwyższej jakości. Przestrzegamy europejskich norm jakościowych. Aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów firma nasza ma wdrożony i certyfikowany system w magazynie: BRC Global Standard for Food Safety ,  certyfikat zgodności  PL-EKO , oraz w Grupie naszych dostawców GlobalGab Grasp.

Najwyższa jakość, bezpieczny produkt oraz przystępne ceny sprawiają, że nieustannie zyskujemy nowych kontrahentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy. Szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi handlowcy.
haccp BRC Globl G.A.P
haccp BRC Globl G.A.P
haccp BRC Globl G.A.P
haccp BRC Globl G.A.P