JAKOŚĆ NATURALNIE
Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy

Nasza firma w branży owocowo-warzywnej jest od 2002 roku, stale się rozwijając i poszerzając ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spożywczej i bardzo dobrej znajomości rynku owoców i warzyw, oferujemy naszym klientom bezpieczny i najwyższej jakości produkt. Duża różnorodność asortymentu oraz dbałość o każdy szczegół działalności, stanowi trzon naszej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedzialnych i samodzielnych pracowników, którym oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwości rozwoju i awansu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert pracy i wysłania aplikacji.

Magazynier – Operator wózka widłowego
Kraków (okolice), Tropiszów (pow. krakowski)
Zakres obowiązków
  • przygotowanie i wydanie towaru
  • wewnątrz magazynowe przemieszczenia towarów
  • dbałość o powierzony towar
  • praca z dokumentacją magazynową
Oczekiwania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • podstawy obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Oferujemy
  • stała pracę i stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu
Handlowcy - rynek krajowy i zagraniczny
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami zagranicznymi i krajowymi
Oczekiwania
  • dobra znajomość języków: hiszpański + angielski lub włoski+ angielski, mile widziany j.francuski - zapraszamy również kandydatów bez znajomości języków obcych
  • operatywność, samodzielność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • stałą pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od efektów pracy
  • narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy
Kontroler ds. jakości
okolice Krakowa
  • kontrola jakościowa świeżych warzyw i owoców z uwzględnieniem obowiązujących norm
  • inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów
  • praca z dokumentacją magazynową, sporządzanie raportów
Oczekiwania
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym lub sieci handlowej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, ogrodnictwo, rolnictwo i kierunki pokrewne)
Oferujemy

haccp BRC Globl G.A.P